Kadra

DZIAŁ IMIĘ i NAZWISKO TELEFON KONTAKTOWY
DYREKTOR Mirosława Lubińska 65 /512-06-22 wew. 35
Z-CA DYREKTORA Sylwia Grupińska 65 /512-06-22 wew. 35
GŁÓWNY KSIĘGOWY Małgorzata Niemiec 65 /512-06-22 wew. 23
DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ
Sekcja Organizacji Pomocy Społecznej     
Paweł Jurga 65 /512-06-22 wew. 32
Agnieszka Smoczyk 65 /512-06-22 wew. 32
Barbara Grzesińska 65 /512-06-22 wew. 45
Aldona Naskręt 65 /512-06-22 wew. 41
Wiesława Kreczmer 65 /512-06-22 wew. 41
Katarzyna Ciesielska 65 /512-06-22 wew. 30
Dorota Ratajczak 65 /512-06-22 wew. 30
Aleksandra Kostrzewska 65 /512-06-22 wew. 30
Renata Cicha 65 /512-06-22 wew. 29
Rafał Piasecki  65 /512-06-22 wew. 29
Alicja Markwitz 65 /512-06-22 wew. 29
Daria Konik 65 /512-06-22 wew. 29
Daria Bręczewska 65 /512-06-22 wew. 32
Agnieszka Banaszak 65 /512-06-22 wew. 41
Julia Przybylska 65 /512-06-22 wew. 25
Maria Pięta 65 /512-06-22 wew. 25
Ewelina Wujczak 65 /512-06-22 wew. 25
DZIAŁ REALIZACJI ŚWIADCZEŃ

Sekcja Świadczeń Społecznych, Sekcja Dodatków Mieszkaniowych, Sekcja Dodatków Energetycznych, Sekcja Pomocy Materialnej dla Uczniów (stypendia)

Magdalena Będkowska 65 /512-06-22 wew. 37
Krystyna Stróżyńska-Napierała 65 /512-06-22 wew. 36
Paulina Krawczyk 65 /512-06-22 wew. 36
Paulina Przewoźniak 65 /512-06-22 wew. 36
Danuta Wieczorek 65 /512-06-22 wew. 36
Ewa Jankowska 65 /512-06-22 wew. 36
DZIAŁ REALIZACJI ŚWIADCZEŃ
Sekcja Świadczeń Rodzinnych
i Świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego     
Kinga Piesyk 65 /512-10-73
Julita Małyszek 65 /512-10-73
Zuzanna Winkler - Nyk 65 /512-10-73
Aneta Tomiak 65 /512-10-73
DZIAŁ REALIZACJI ŚWIADCZEŃ
Sekcja Świadczenia Wychowawczego     
Jagoda Flis 65 /537-15-58
Magdalena Narożna 65 /537-15-58
DZIAŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH
Sekcja Usług Opiekuńczych,
Sekcja Specjalistycznych Usług Opiekuńczych     
Marta Ruskowiak 65 /512-06-22 wew. 42
Anna Grupińska-Nadobnik 65 /512-06-22 wew. 42
DZIAŁ AKTYWNOŚCI LOKALNEJ Marek Nowacki 65 /512-75-71
Magdalena Wróblewska 65 /512-06-86
Agnieszka Kurowska 65 /511-44-16
Justyna Pawlak 65 /512-06-86

DZIAŁ ORGANIZACYJNY
Sekcja Spraw Pracowniczych,
Sekcja Administracyjno-Gospodarcza

Paweł Grodziski 65 /512-06-22 wew. 34
Ewa Jankowska  65 /512-06-22 wew. 33
Piotr Potocki 65 /512-06-22 wew. 22
Lidia Ziegler 65 /512-06-22 wew. 43
Marek Wieszczeczyński 65 /512-06-22 wew. 43
Urszula Spychała 65 /512-06-22
Mirosława Sikorska 65 /512-06-22
DZIAŁ EKONOMICZNO-FINANSOWY Małgorzata Niemiec 65 /512-06-22 wew. 23
Grażyna Dudak - Martyńska 65 /512-06-22 wew. 26
Honorata Pasternak 65 /512-06-22 wew. 24
Natalia Karaszewska 65 /512-06-22 wew. 31
Kinga Skrzypek 65 /512-06-22 wew. 24
Karolina Beszterda  65 /512-06-22 wew. 24
Anna Mieszała  65 /512-06-22 wew. 24
SAMODZIELNE STANOWISKA Zofia Łukaszewska 65 /512-06-22 wew. 33
Justyna Walczak 65 /512-06-22 wew. 46